קו למשפט

עו"ד אובדן כושר עבודה

תוכן [ הסתר ]

עו"ד אובדן כושר עבודה

זה יכול לקרות לכל אחד, פתאום באמצע החיים אדם מאבד את כושר העבודה ואת כושר ההשתכרות שלו. נוכח המצב החדש הוא מתקשה לפרנס את עצמו ובו זמנית את משפחתו וכך משתנים חייו מהקצה אל הקצה. נשמע לכם מוכר? האם הגשתם לאחרונה תביעה לחברות הביטוח בדרישה לפיצוי הוגן לתשלומים ששילמתם אבל אף אחד לא באמת שש לקריאתכם? בדיוק כאן אתם צריכים לפנות כמה שיותר מהר אל עו"ד אובדן כושר עבודה על מנת שזה יסייע לכם להשיג את מה שמגיע לכם על פי חוק. מה הכללים ואיך בוחרים עורך דין שייצג אתכם נכון? כל המידע במאמר הבא.

תביעות אובדן כושר עבודה

הביטוח עצמו אודות אובדן כושר עבודה הוא נספח בלתי נפרד מביטוח החיים או קרן הפנסיה. מקרה הביטוח – כאמור, תביעת אובדן כושר העבודה מאפשר לכם לממשו כאשר יש תאונה, מחלה או אפילו הימנעות חלקית או מלאה לעבוד ולהתפרנס בכבוד וכאן אתם צריכים עו"ד אובדן כושר עבודה שיסייע בידיכם. תפקידו של עורך הדין הוא להגיש עבורכם את התביעה ולמנוע כמה שיותר את הסבירות כי תביעתכם תדחה על הסף. אז כאשר יש לכם תביעה הקשורה בחוסר יכולת לעבוד עקב תאונה ומחלה, אל תעשו זאת אלא עם עורך דין שמבין ויכול למזער עבורכם נזקים ולהשיג לכם מה שמגיע על פי חוק.

דחו לי את התביעה – כל הסיבות לדחיית תביעת אובדן כושר עבודה

סבורים ובטוחים כי אין לכם יכולת לעבוד וכשאתם מגישים את התביעה לבד אתם נתקלים במישהו שחושב אחרת? היו בטוחים כי אתם לא הראשונים ולא האחרונים. חברת הביטוח או קרן הפנסיה דוחה את תביעתכם ומביאה על הדרך לא מעט נימוקים- נימוקים שלעיתים אין לכם מושג אודותיהם. בכדי לערער נימוקים אין מנוס אלא מלגשת ולתבוע את המגיע לכם באמצעות עו"ד אובדן כושר עבודה מיומן. עורך הדין שתבחרו לא רק יערער על נימוקי הדחייה אלא יספק נימוק מדויק מדוע יש לתת לכם את מה שמגיע לכם על פי חוק. אז למה דחו לכם? יש לכך כמה וכמה סיבות, אחת מהן קשורה באי קיום תנאי הביטוח או עמידתם. גם הסתרת מידע ואי גילוי הינו דבר העלול לגרום לכם המבוטחים לאבד את זכויותיכם בזמן אמת. הסתרת מידע משמע הסתרת מידע רפואי או פרטים העלולים לגרום לשינוי קבלת התנאים שצוינו כחלק מפיצוי מקרה הביטוח. דחיית מקרה אובדן כושר עבודה עלולה להיגרם גם נוכח סיבות שמקורן באלכוהול או סמים מאידך חשוב לציין כי כל מקרה לגופו.

בסיכום דבר, במצב כזה או אחר חשוב להיוועץ עם עורך דין אשר בקיא בתחום. רוצים למנוע מצבים שרירותיים ברגע האמת? כל מה שאתם צריכים זה את הייצוג הנכון.