קו למשפט

עורך דין דיני עבודה

תוכן [ הסתר ]

לא משלמים לכם את השכר המגיע לכם? עומדים לפני פיטורין ולא קיבלתם את כל מה שמגיע לכם על פי חוק? עצרו, אתם לא צריכים לעבור את זה לבד, בדיוק לשם כך אתם צריכים עורך דין דיני עבודה שמבין ומתמצא בנושא ויכול להשיג עבורכם ללא כל מאמץ את מה שמגיע לכם על פי חוק. מה קודם למה ומה יידרש מכם בכדי להפוך את תהליך השגת הזכויות שלכם מהר ? כל התשובות במאמר שאנו מציגים כאן לפניכם.

מהן התמחויותיו של עורך דין דיני עבודה?

במסגרת התמחויותיו של עורך דין דיני עבודה תמצאו לא מעט נושאים ספציפיים שאחד מהם וודאי יתאים לצרכים שלכם. הסיבות אודות אי קיום התנאים מצד המעביד יכולות להיות רבות ולכן, אם פטרו אתכן בהיריון ואתם לא מודעים להסכם הקיבוצי שעשו עבורכם, הגיע הזמן לבדוק את העובדות בשטח. עורך דין בעל התמחות בנושא יבדוק את הזכויות שלכם ולצד זה את חובת המעסיק כלפיכם ואם יש צווי הרחבה החלים על ענף עיסוקכם שהרי גם זה יילקח בחשבון.

ליישב את המחלקות מהר ועל הצד הטוב ביותר

ייעוץ טוב או ליווי עורך דין דיני עבודה מבצע ניתוח מעמיק של המקרה ומציגו בצורה שלרוב יכולה לסיים את המחלוקת המעיקה עבורכם. אז מי אמר שאתם צריכים להיגרר אחר משפט ארוך ויקר? במידה ותוותרו על ייצוג משפטי, ייתכן ותוותרו על הזכויות שמגיעות לכם על פי חוק ואת זה עליכם למנוע מראש. עורך דין מקצועי יגייס את כל מה שצריך בכדי למקסם את הבעיה ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר אל מול המעסיק ובית הדין. אז בעוד מעסיקים מנצלים את אי הבהירות שיש בחוק, מגיע עורך דין בעל ידע ספציפי ומסייע לכם להשיג את מה שמגיע לכם- כי על זכויות לא מוותרים!

מה קורה כשאין מפרישים לביטוח פנסיוני?

זה לא חדש, ישנם לא מעט מקרים בהם נשללים זכויות פנסיה ואז חלילה בעת קרות מקרה הביטוח משפחתו נשארת חסרת כול. על פי סעיף 20 לחוק הגמל משנת 2005 אין המעסיק יכול לחייב עובד לשלם את קופת הפנסיה שלו אלא הוא זה האחראי להעביר את הכספים שבעה ימים מיום תשלום השכר או תוך שבועיים מתום החודש אשר בגינו יופרשו כספים. כמו כן חובת המעסיק לעשות זאת בתנאי שהמועסק עובד בארגונו שישה חודשים ובמידה ואין לעובד תכנית פנסיונית במקום אחר. כמו כן מחויב העובד להודיע בתחילת העסקתו אודות סוג הביטוח הפנסיוני בו הוא מעוניין לרבות התנהלות במוסד הקודם- אם הייתה לו תוכנית כזו (קבלת הפוליסה/ בעלות למעסיק חדש).

בסיכומו של דבר, אם התחלתם לעבוד במקום עבודה, עברה חצי שנה ולא הפרישו לכם את כספי הגמל המגיעים לכם על פי חוק- יש לכם על מי לסמוך.

עורך דין דיני עבודה – כי על זכויות לא מוותרים.