קו למשפט

הגירה לאנגליה

תוכן [ הסתר ]

נכון, המנדט הבריטי היה לא נעים, אבל עברו מאז עשרות רבות של שנים. כיום, הגיע הזמן לחשוב מה הבריטים יכולים לעשות בשבילנו, במקום מה הבריטים עשו לנו. הגירה לאנגליה היא דרך בטוחה למשכורות שמחממות את הלב, ומבטיחות לנו עתיד כלכלי מזהיר. העיר לונדון שובה את ליבם של מיליונים, ועם קצת (טוב, בואו נודה בזה, הרבה) מאמץ בירוקרטי, נוכל גם אנחנו לגור שם.

למרות שלאחרונה אנחנו שומעים רבות על הקשיים שמהגרים נתקלים בהם באנגליה, יש הגירה ויש הגירה. אם אנחנו מבצעים הגירה לאנגליה תוך מילוי כל התקנות והחוקים, ומוצאים עבודה שתכניס לנו סכומים נאים, אין שום סיבה שלא נתקבל למדינה בזרועות פתוחות.

למה בכלל לעבור לאנגליה?

אנגליה בכלל, ולונדון בפרט, הם מרכז של תרבות ופנאי. מקום שבו ספורט נמצא בלב האנשים, מקום שבו התיאטרון המזהיר הוא תמיד מפתיע וכיף, מקום שבו אפשר למצוא זירה לכל תחביבנו השונים והמשונים. המוזיאונים של לונדון ידועים ברחבי העולם כמלהיבים ומרתקים. אחד היתרונות לעובדה שמדובר במדינה שבעבר שלטה בחצי מהעולם היא בכך שהיא לקחה מזכרות מכל העולם בחזרה הביתה - הכול זמין עבורנו אם נלך לבקר באחד המוזיאונים הבריטיים.

המרכז התוסס של העיר לונדון הוא גם מקום לקניות בכמה מהחנויות הגדולות והמפורסמות בתבל, אבל הוא גם מקום שבו הכלכלנים החשובים של העולם מקבלים את ההחלטות הכלכליות שישפיעו על כולנו, לטוב ולרע. לנו יכול להיות חלק חשוב בכך אם נבחר לעשות הגירה לאנגליה.

זאת ועוד, האוכלוסייה היהודית של המדינה תמיד מקבלת בזרועות פתוחות ישראלים שמכניסים מרץ והנאה לחיים היהודים הנרחבים שאפשר למצוא בה. אין ספק שבקרבם תרגישו בבית – בשכונת גולדרז גרין, לראיה, אפשר אפילו למצוא חנות של סטימצקי.

קווים לדמותה של אנגליה

להלן מספר נתונים חשובים על אנגליה:

  • אוכלוסיה: כ-53 מיליון איש.
  • שטח: 130,395 קמ"ר. ישראל היא כחמישית מגודלה.
  • שפה: אנגלית, כמובן, וכן השפה הקלטית קורנית (שכ-3,500 איש דוברים אותה בימינו).
  • תוצר מקומי גולמי (תמ"ג) : $50,566 לנפש

כך עושים את ההגירה נכון

כדאי לזכור כי אנגליה היא למעשה חלק מבריטניה, ורבים יסכימו שהחלק המרשים והחשוב ביותר שלה. כך, כאשר מתעסקים עם הגירה אל המדינה, כדאי מאוד שנשים לב שאנחנו צריכים מידע על הגירה לבריטניה (או באנגלית: The United Kingdom). כמובן שאם יש לנו כבר עבודה בבריטניה התהליך יהיה פשוט יותר.

מסלולי ההגירה העיקריים לאנגליה הם כדלהלן:

  • הגירה לאנגליה כאשר אחד מבני משפחתנו כבר בעל אזרחות
  • הגירה לאנגליה למטרות עבודה
  • הגירה לאנגליה לאנשים שכבר שהו בה בעבר בצורה חוקית ועזבו

הגירה לאנגליה היא חוויה שאסור לנו לפספס. מדובר בשורה מלהיבה למדיי בקורות-חיים, בחוויה שתלווה אותנו לכל החיים. בין אם אנחנו רוצים לעבור בצורה זמנית או בצורה קבועה, מומלץ שלא לעשות את המהלך הזה לבד. עורכי-דין מקצועיים שילוו אותנו בתהליך מקבלים חשיבות מכרעת. למעשה, רבים מגלים בשלב מאוד מוקדם כמה זה טוב שיש לצידם אנשים שיודעים להתמודד עם המסמכים והבירוקרטיה, שרק מדינה כמו אנגליה יכולה לייצר.

מידע שימושי

משרדי עורכי דין המתעסקים בסוגיה של הגירה לאנגליה